KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15396552
nr 1539 6552
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1902, barn. Olja på pannå, 36x25 cm, yttermått inklusive ram: 51x40 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 maj 2023
kl 18:32:13
8/5 17:50:07
All världens barn (Lisa Larson)